Ο Στέφανος Τσιτσιπάς συνεχίζει την εντυπωσιακή του πορεία στο πρώτο Grand Slam της χρονιάς. Μετά τη νίκη του επί του Μπασιλασβίλι με 3-1 σετ που του χάρισε την πρόκριση στους 16 του Αυστραλιανού Όπεν, ο κορυφαίος Έλληνας τενίστας αντιμετωπίζει τον θρύλο του αθλήματος και κάτοχο του τίτλου Ρότζερ Φέντερερ.
Ο αγώνας που θα διεξαχθεί την Κυριακή 20 Ιανουαρίου στις 10:00 το πρωί, θα μεταδοθεί στα κανάλια Eurosport 1 (θέση 310) & Eurosport 1 HD (θέση 112) που προβάλλονται μέσα από την πλατφόρμα της Nova.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο