Για πρώτη φορά την κούκλα μητέρα του σε φωτογραφία μας έδειξε ο νικητής του Power of Love, Πάνος Ζάρλας.
Μπορεί ο Κρητικός να μην είναι πια ζευγάρι με την Στέλλα Μιζεράκη με την οποία και κέρδισαν το χρηματικό έπαθλο του ριάλιτι, ωστόσο ο Πάνος Ζάρλας υποδέχτηκε το 2019 με χαμόγελα.
Ο παρουσιαστής του τηλεπαιχνιδιού του ΣΚΑΪ « Σκάσε και Κυλύμπα» υποδέχτηκε, λοιπόν, το νέο έτος μαζί με την μητέρα του, με την οποία και πόζαρε στο αυτοκίνητο.
Μάλιστα την παράσταση δεν έκλεψε ο νικητής του Power of Love, αλλά η μητέρα του, η οποία εκτός του ότι είναι πολύ νέα, είναι και πολύ εντυπωσιακή και μοιάζει αρκετά με τον γιο της.
![Η μητέρα του Πάνου Ζάρλα του Power of Love μοιάζει με αδελφή του [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2019-01/panos-zarlas1.jpg?itok=HLI09XPX)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο