Το Instagram τις τελευταίες ημέρες έχει πνιγεί με χριστουγεννιάτικα δέντρα καθώς το ένα μετά το άλλο σπίτι και ο ένας μετά τον άλλο celebrity στολίζουν το δεντράκι τους.
Σε αυτό τον άτυπο διαγωνισμό για το χριστουγεννιάτικο δέντρο, εύκολα και χαλαρά το πρώτο βραβείο το κερδίζει η Αλέκα Καμηλά με το όμορφο, απλό αλλά ταυτόχρονα ιδιαίτερο χριστουγεννιάτικο δέντρο της. Χωρίς υπερβολές, με μια έντονη μαγεία.
Εντυπωσιακός και ο υπόλοιπος χριστουγεννιάτικος διάκοσμος στο σπίτι. Λαμπάκια, στολίδια, παιχνίδια αλλά και μονογράμματα (προφανώς από τα αρχικά τους) υπάρχουν όχι μόνο στο δέντρο του σπιτιού αλλά και το τζάκι.
«Είναι η ομορφότερη εποχή του χρόνου!», σχολίασε κάτω από τις φωτογραφίες της και αμέσως οι ευχές και τα likes έπεσαν βροχή.
![Το πιο ωραίο χριστουγεννιάτικο δέντρο το στόλισε φέτος η Αλέκα Καμηλά [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-12/kamila-diakosmisi-2323-2.jpg?itok=Ao9AspW1)
![Το πιο ωραίο χριστουγεννιάτικο δέντρο το στόλισε φέτος η Αλέκα Καμηλά [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-12/kamila-diakosmisi-2323-1.jpg?itok=C3N7JFpM)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο