Τον Γιάννη Αντετοκούνμπο επέλεξε μία εταιρία αυτοκινήτων του πρωταθλήματος Νascar για να... διακοσμίσει το αγωνιστικό της όχημα.
Στο καπό του αυτοκινήτου φιγουράρει ο Ελληνας σούπερ σταρ των Μιλγουόκι Μπακς, όπως ακριβώς είχε παρουσιαστεί στο εξώφυλλο των πασίγνωστων video game ΝΒΑ2Κ.
Και αφού πρώτα ο «Greek Freak» έγινε τοιχογραφία στο Μιλγουόκι, πλέον κοσμεί και το καπό ενός αγωνιστικού αυτοκινήτου του αμερικανικού πρωταθλήματος αυτοκινήτων Nascar.
![Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο σε... καπό αυτοκινήτου του Nascar [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-11/2542767.jpg?itok=9tInF5ZH)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο