Ο Πάνος Μουζουράκης ξεχωρίζει πάντα με τα ιδιαίτερα look του. Ποιος δεν θυμάται, άλλωστε, την εμφάνισή του στο The Voice με γκλίτσα του τσοπάνη;
Αυτή τη φορά, ο τραγουδιστής, ο οποίος έχει ανοίξει τα καλλιτεχνικά φτερά του στις ΗΠΑ, επέστρεψε στη θέση του κριτή του μουσικού σόου του ΣΚΑΪ, με ένα εντελώς διαφορετικό outfit.
Ο Πάνος Μουζουράκης εμφανίστηκε στο The Voice με αντρικό γιαπωνέζικο κιμονό, που φορούσαν παραδοσιακά οι σαμουράι, συνδυάζοντάς το με μαύρη φλατ σαγιονάρα με χρυσές αλυσίδες και πορτοκαλί γεωμετρικά γυαλιά ηλίου.
![Ο Πάνος Μουζουράκης με αντρικό γιαπωνέζικο κιμονό](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/097_iefimerida.jpg?itok=9Iar09pj)
Το look ήταν άκρως εκκεντρικό, ωστόσο, ο καλλιτέχνης το υποστήριζε και δεν έδειχνε «ξένο» επάνω του.
Το Voice κάνει πρεμιέρα την Τρίτη και στη θέση των κριτών ξανακάθονται οι μοναδικοί: Σάκης Ρουβάς, Ελενα Παπαρίζου, Κωστής Μαραβέγιας και Πάνος Μουζουράκης. Παρουσιαστής συνεχίζει να είναι ο ταλαντούχος Γιώργος Καπουτζίδης.
![Η εκκεντρική του σαγιονέρα](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/247_iefimerida.jpg?itok=VLfN-IPd)
![Το The Voice ξεκινά](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/172_iefimerida.jpg?itok=_lagydBJ)