Ερωτευμένος φαίνεται πως είναι ο γνωστός σεφ Άκης Πετρετζίκης και δεν δείχνει να θέλει να το κρύψει.
Η νέα του σύντροφος, είναι η Φωτεινή Παπαλεωνιδοπούλου, το μικρό εκείνο και πανέμορφο κοριτσάκι που έγινε διάσημο παγκοσμίως στους Ολυμπιακούς Αγώνες της Αθήνας το 2004, όταν φύσηξε και έσβησε την φλόγα στην τελετή λήξης.
![Η Φωτεινή συμμετείχε στην τελετή λήξης των Ολυμπιακών Αγώνων της Αθήνας](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-08/foteini.jpg?itok=gORmPOIm)
Οι δυο τους απολαμβάνουν τις καλοκαιρινές τους διακοπές και η 24χρονη Φωτεινή που έχει σπουδάσει βιολόγος, ανάρτησε μια φωτογραφία τους στο λογαριασμό της στο Intagram, όπου τους δείχνει χαμογελαστούς και αγκαλιασμένους, με μόνο σχόλιο, τρεις καρδούλες.
A post shared by Foteini A. Papaleonidopoulou (@foteini_papaleon) on Aug 12, 2018 at 11:58pm PDT
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο