Το καλοκαίρι -αν και μας τα χαλάει λίγο τις τελευταίες ημέρες- έχει μπει για τα καλά.
Και έτσι, κάθε σελέμπριτι που σέβεται τον εαυτό του έχει φροντίσει να επισκεφθεί ήδη τη Μύκονο.
Ανάμεσα σε αυτούς, η γνωστή θαμώνας της Μυκόνου Σίσσυ Φειδά.
Ο φωτογραφικός φακός του ΝDP εντόπισε την διακοσμήτρια σε παραλία της Μυκόνου, με το πορτοκαλί μαγιό της, να απολαμβάνει τον ήλιο και τη θάλασσα μαζί με τον σύζυγό της Γιώργο Ανδρίτσο και την κόρη τους, Διώνη.
![Το καλοκαίρι ήρθε, η Σίσσυ Φειδά έβαλε το φωσφοριζέ μαγιό της και πήγε Μύκονο [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/sisi-feida-1.jpg?itok=yTgwTkRM)
![Το καλοκαίρι ήρθε, η Σίσσυ Φειδά έβαλε το φωσφοριζέ μαγιό της και πήγε Μύκονο [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/6702_sisi_fida_dioni_andritsoy_962018_iefimerida.jpg?itok=oP58lNkW)
![Το καλοκαίρι ήρθε, η Σίσσυ Φειδά έβαλε το φωσφοριζέ μαγιό της και πήγε Μύκονο [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/sisi-feida-2.jpg?itok=52--bTEt)
![Το καλοκαίρι ήρθε, η Σίσσυ Φειδά έβαλε το φωσφοριζέ μαγιό της και πήγε Μύκονο [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/6895_sisi_fida_giorgos_andritsos_dioni_andritsoy_962018_iefimerida.jpg?itok=i_EkLmAs)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο