Χαμός έγινε έξω από το στάδιο του ΓΣΠ από τους οπαδούς του ΑΠΟΕΛ, οι οποίοι έσπευσαν να προμηθευτούν ένα εισιτήριο για τον αγώνα απέναντι στη Ρεάλ Μαδρίτης για τα προημιτελικά του Τσάμπιονς Λιγκ.
Τα «μαγικά» χαρτάκια εξαντλήθηκαν μέσα σε λίγα λεπτά, με πολλούς από τους φίλους των «γαλαζοκίτρινων» να φεύγουν απογοητευμένοι, μια και δεν κατάφεραν να εξασφαλίσουν ένα εισιτήριο. Οι οπαδοί της ομάδας του ΑΠΟΕΛ είχαν συγκεντρωθεί από τα ξημερώματα έξω από το στάδιο της Λευκωσίας, με αποτέλεσμα η διαδικασία προπώλησης των εισιτηρίων να ξεκινήσει με μεγάλη καθυστέρηση.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο