Τα σκαλιά της εκκλησίας ανέβηκαν το βράδυ του Σαββάτου ο μοναχογιός της Ελλης Στάη, Μάρκος Κατσίμης και η αγαπημένη του Φαίη Κουτζούκου.
Ο γιος της Ελλης Στάη και του Δημήτρη Κατσίμη παντρεύτηκε παρουσία συγγενών και φίλων την αγαπημένη του, κόρη της γνωστής δικηγόρου και νομικής συμβούλου του Διεθνούς Αερολιμένα Αθηνών Βένιας Παπαθανασοπούλου.
Η δημοσιογράφος συνόδευσε τον γαμπρό στην εκκλησία και φυσικά έκλεψε τις εντυπώσεις με την μπλε ολόσωμη φόρμα. Στο πλευρό της δημοσιογράφου ήταν όμως και ο σύντροφός της, εφοπλιστής Νίκος Μουνδρέας.
![Νίκος Μουνδρέας: Συνόδευσε την Ελλη Στάη στον γάμο του γιου της [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-06/stai2_0.jpg?itok=u3gdvgfL)
![Νίκος Μουνδρέας: Συνόδευσε την Ελλη Στάη στον γάμο του γιου της [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-06/2996_nikos_moyndreas_1662018.jpg?itok=j4sOTZus)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο