Παράσταση διαμαρτυρίας για το ζήτημα της τιμής των διοδίων της γέφυρας Ρίου - Αντιρρίου πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι, έξω από το κτίριο του εκθεσιακού κέντρου, στο Αντίρριο .
Στην κινητοποίηση συμμετείχαν εκπρόσωποι της δημοτικής αρχής του δήμου Ναυπακτίας, καθώς και πολίτες.
Όπως δήλωσε ο αντιδήμαρχος Ναυπακτίας Γιώργος Σιαμαντάς, «πάγια θέση του δήμου είναι η μείωση της τιμής των διοδίων για ορισμένες ευπαθείς κοινωνικές ομάδες, καθώς και για εργαζόμενους που μετακινούνται, για λόγους εργασίας, στην Πάτρα.»
![Διαμαρτυρία για την τιμή των διοδίων της γέφυρας Ρίου - Αντιρρίου | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/vqasjvdizk5b1bec794cf5e.jpg?itok=fYDGZjdE)
![Διαμαρτυρία για την τιμή των διοδίων της γέφυρας Ρίου - Αντιρρίου | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/guiylxodzc5b1bec705cd40.jpg?itok=9O_M8jR1)
![Διαμαρτυρία για την τιμή των διοδίων της γέφυρας Ρίου - Αντιρρίου | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/vhaegghidv5b1bffe071bb9.jpg?itok=axhuNvMi)
![Διαμαρτυρία για την τιμή των διοδίων της γέφυρας Ρίου - Αντιρρίου | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/huexzjnjgb5b1bffe71a928.jpg?itok=pT_SxERB)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο