Στην Ανδρο χαλαρώνει για ένα ακόμη Σαββατοκύριακο η Ελένη Μενεγάκη.
Και αν την περασμένη εβδομάδα είχε μαζί της στην παραλία τις κόρες της, αυτό το Σάββατο είχε μια πραγματικά... περίεργη παρέα!
Η Ελένη Μενεγάκη πόσταρε τις δυο φωτογραφίες της που εκτός από την παρέα της αναδεικνύουν και την ίδια η οποία όπως φαίνεται έβαλε το μπικίνι της και απόλαυσε τον ήλιο και τη θάλασσα στο αγαπημένο της νησί, την Ανδρο και συγκεκριμένα στα Αχλα, περιοχή στην οποία δραστηριοποιείται επιχειρηματικά ο σύζυγός της Μάκης Παντζόπουλος.
![Η Ελένη Μενεγάκη ποζάρει με το μαγιό της στην Ανδρο και την πιο... περίεργη παρέα [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/menegaki-magio-andros-2.jpg?itok=kCYgDdXm)
![Η Ελένη Μενεγάκη ποζάρει με το μαγιό της στην Ανδρο και την πιο... περίεργη παρέα [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/menegaki-magio-andros-1.jpg?itok=SI-FqKGQ)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο