Μπορεί οι φήμες για επανασύνδεση του Γιάννη Πάριου με την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου να έδιναν και να έπαιρναν, κανείς όμως εκ των δύο δεν είχε επιβεβαιώσει το γεγονός.
Βέβαια, ο γιος του μεγάλου τραγουδιστή, το υπαινίχθηκε πριν από λίγες ημέρες, αλλά αυτή τη φορά, την είδηση επιβεβαίωσε η ίδια η ηθοποιός στο Realnews.
![Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Ναι, είμαστε μαζί με τον Γιάννη Πάριο | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-04/palaiologou-parios2.jpg?itok=b9qR96sO)
«Δεν θέλω να μιλάω γι’ αυτά, αλλά ναι, είμαστε μαζί. Ο Γιάννης είναι ο άνθρωπός μου» δήλωσε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για τον Πάριο, με τον οποίο ήταν ζευγάρι πριν από 8 χρόνια.
Πώς όμως έγινε η επανασύνδεση; «Το Πάσχα είχα αποφασίσει να μην πάω πουθενά και να μην κάνω τίποτα, όμως ο Γιάννης με προσκάλεσε στο εξοχικό του στην Πάρο. Εκεί αναθερμάνθηκε η σχέση μας», αποκαλύπτει η ηθοποιός.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο