Την Ρούλα Ρέβη και την Ζέτα Μακρυπούλια τις ενώνει μια βαθιά φιλία που ξεκίνησε από μια συνεργασία.
Μια συνεργασία που συνεχίζεται μέχρι και σήμερα, με την πρώτη να είναι η φωτογράφος που βρίσκεται παρών σε κάθε πρότζεκτ της δεύτερης.
Ταλέντο εξαιρετικό στη φωτογραφία η Ρέβη, μοναδικής ομορφιάς γυναίκα η Ζέτα το αποτέλεσμα πάντα είναι αχτύπητο.
Τελευταίο χτύπημα από το... δίδυμο, η φωτογράφιση για γνωστό κυπριακό περιοδικό, με την φωτογράφο να αναδεικνύει τα μακριά, υπέροχα πόδια της Ζέτας Μακρυπούλια.
![Η Ρούλα Ρέβη φωτογραφίζει τα μακριά πόδια της Ζέτας Μακρυπούλια [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/zetama2.jpg?itok=b_ZxnNHD)
![Η Ρούλα Ρέβη φωτογραφίζει τα μακριά πόδια της Ζέτας Μακρυπούλια [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/zetama3.jpg?itok=hErvAEcE)
![Η Ρούλα Ρέβη φωτογραφίζει τα μακριά πόδια της Ζέτας Μακρυπούλια [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/zetama.jpg?itok=yyzwDua_)
![Η Ρούλα Ρέβη φωτογραφίζει τα μακριά πόδια της Ζέτας Μακρυπούλια [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/det_gen.jpg?itok=1TVYrP6y)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο