Τα μαθήματα μαγειρικής στους παίκτες του Master Chef και την κριτική άφησε για λίγο ο Πάνος Ιωαννίδης και βγήκε έξω να διασκεδάσει.
Συγκεκριμένα, ο φωτογραφικός φακός τον συνέλαβε στο μαγαζί όπου παίζει μουσική ο Πέτρος Κωστόπουλος στην Γλυφάδα.
Αν και δεν μας έχει συνηθίσει στις νυχτερινές εξόδους, ο Πάνος Ιωαννίδης βρέθηκε εκεί και διασκέδασε με καλή παρέα, ενώ μάλιστα φωτογραφήθηκε και με την Τόνια Φουσέκη.
![Ο Πάνος Ιωαννίδης άφησε το MasterChef και βγήκε έξω- Σπάνια βραδινή εμφάνιση για τον σεφ [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-02/8182_panos_ioanidis_2222018_iefimerida.jpg?itok=Li6Jsenk)
![Ο Πάνος Ιωαννίδης άφησε το MasterChef και βγήκε έξω- Σπάνια βραδινή εμφάνιση για τον σεφ [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-02/8181_panos_ioanidis_2222018_iefimerida.jpg?itok=wsTjDnd1)
![Ο Πάνος Ιωαννίδης άφησε το MasterChef και βγήκε έξω- Σπάνια βραδινή εμφάνιση για τον σεφ [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-02/8174_panos_ioanidis_tonia_foyseki_2222018_iefimerida.jpg?itok=-odXi46z)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο