Η Ελένη Μενεγάκη μπορεί να μην έχει αναφερθεί δημόσια στον γάμο της με τον Μάκη Παντζόπουλο, ωστόσο χθες θέλησε να κάνει μία αποκάλυψη μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο instagram.
Η αγαπημένη παρουσιάστρια, ανήρτησε μία εικόνα κολάζ, από όμορφες στιγμές με τον σύζυγό της, γράφοντας πως έχουν επέτειο!
![Η Μενεγάκη ποστάρει φωτογραφίες με τον Ματέο -Για την επέτειο γάμο τους [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-02/menegaki-mateo.jpg?itok=96hv8VZZ)
Έτσι, μας αποκάλυψε και την ημερομηνία που είχε τελεστεί το μυστήριο του γάμου.
«Love, anniversary, together», έγραψε χαρακτηριστικά η Ελένη Μενεγάκη.
Μάλιστα, το ζευγάρι αυτές τις ημέρες βρίσκεται στην «Πόλη του Φωτός», με την παρουσιάστρια να ανεβάζει φωτογραφίες ντυμένη στα λευκά, με φόντο τον Πύργο του Άιφελ.
![Η Μενεγάκη ποστάρει φωτογραφίες με τον Ματέο -Για την επέτειο γάμο τους [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-02/menegaki2_iefimerida.jpg?itok=CuCFJyCn)
![Η Μενεγάκη ποστάρει φωτογραφίες με τον Ματέο -Για την επέτειο γάμο τους [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-02/menegaki1_iefimerida.jpg?itok=w_URJNQK)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο