Τα κάλαντα έψαλε ο Σύλλογος Ηπειρωτών Μουργκάνας στον Δημήτρη Κουτσούμπα.
Το συγκρότημα βρέθηκε το πρωί στον Περισσό για τα καθιερωμένα κάλαντα, ενώ τη χορωδία συνόδευε και χορευτικός σύλλογος.
![Οι χορευτικές φιγούρες του Δημήτρη Κουτσούμπα έκλεψαν την παράσταση [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/262136_iefimerida.jpg?itok=5LarrpZZ)
Ο γενικός γραμματέας του ΚΚΕ, δέχτηκε την πρόκληση/πρόσκληση των χορευτών και έσυρε το χορό.
![Οι χορευτικές φιγούρες του Δημήτρη Κουτσούμπα έκλεψαν την παράσταση [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/262137_iefimerida.jpg?itok=ImiqjpAb)
![Οι χορευτικές φιγούρες του Δημήτρη Κουτσούμπα έκλεψαν την παράσταση [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/262139_iefimerida.jpg?itok=nwFux1HG)
![Οι χορευτικές φιγούρες του Δημήτρη Κουτσούμπα έκλεψαν την παράσταση [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/262138_iefimerida.jpg?itok=ghesNqHv)
Φωτογραφίες: ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
![Οι χορευτικές φιγούρες του Δημήτρη Κουτσούμπα έκλεψαν την παράσταση [εικόνες] | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/262134_iefimerida.jpg?itok=OdHvJJur)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο