Το My Style Rocks ολοκληρώθηκε και μεγάλη νικήτρια, όπως περίμεναν πολλοί, ήταν η Ραμόνα Βλαντή.
Οι παίκτριες βρέθηκαν στο νυχτερινό κέντρο που τραγουδά ο Γιώργος Μαζωνάκης, η Πάολα και ο Στέλιος Ρόκκος και διασκέδασαν μέχρι το πρωί.
Η Ραμόνα φορούσε το στέμμα που ήταν το έπαθλο της νίκης της στο παιχνίδι.
Μαζί της διασκέδασαν η πολύ καλή της φίλη και συμπαίκτρια Τζώρτζια Βαϊνά, η Ιωάννα Τούνη, που βρέθηκε στη δεύτερη θέση, και η Μαρία Μανδάνα.
![Τα «έσπασαν» στον Μαζωνάκη τα κορίτσια του My Style Rocks -Η Ραμόνα μαζί με το στέμμα της [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/6172_ramona_vlanti_23122017.jpg?itok=e6ZhuXCN)
![Τα «έσπασαν» στον Μαζωνάκη τα κορίτσια του My Style Rocks -Η Ραμόνα μαζί με το στέμμα της [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/6178_gogo_vaina_ramona_vlanti_23122017.jpg?itok=DAopBPsT)
![Τα «έσπασαν» στον Μαζωνάκη τα κορίτσια του My Style Rocks -Η Ραμόνα μαζί με το στέμμα της [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/5997_vaina_vlanti_23122017.jpg?itok=mkXXNfc1)
![Τα «έσπασαν» στον Μαζωνάκη τα κορίτσια του My Style Rocks -Η Ραμόνα μαζί με το στέμμα της [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/6135_ioana_toyni_23122017.jpg?itok=096_Xbhr)
![Τα «έσπασαν» στον Μαζωνάκη τα κορίτσια του My Style Rocks -Η Ραμόνα μαζί με το στέμμα της [εικόνες] | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/6023_vaina_vlanti_gargaropoyloy_23122017.jpg?itok=glEI0Nv0)
![Τα «έσπασαν» στον Μαζωνάκη τα κορίτσια του My Style Rocks -Η Ραμόνα μαζί με το στέμμα της [εικόνες] | iefimerida.gr 5](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/6271_ioana_toyni_23122017.jpg?itok=GOwg2Q3N)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο