Ενας άνδρας με τα δυο ανήλικα κοριτσάκια του και τον σκύλο τους φαίνεται ότι τις τελευταίες ημέρες έχουν βρει καταφύγιο στην Πύλη Ε9 του Λιμανιού του Πειραιά.
Τις φωτογραφίες και το θέμα φέρνει στην επιφάνεια το Piraeuspress.gr, με σκοπό να ευαισθητοποιηθούν αρμόδιοι φορείς αλλά και όλοι μας, καθώς τα παιδιά κινδυνεύουν από το κρύο.
![Αστεγος με τις δύο ανήλικες κόρες του και τον σκύλο τους, στα παγκάκια του λιμανιού του Πειραιά [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/5a7810f8-bfd0-4681-8d65-44d93372b034.jpeg?itok=me-0R6Rt)
![Αστεγος με τις δύο ανήλικες κόρες του και τον σκύλο τους, στα παγκάκια του λιμανιού του Πειραιά [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/image-1-1701.jpg?itok=0jcMwQ8E)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο