Στην Σαγκάη βρέθηκε η Μαρία Ολυμπία, κόρη του Παύλου Γλίξμπουργκ και της Μαρί Σαντάλ, η οποία πόζαρε στο πλευρό του διάσημου σχεδιαστού Michael Kors ως μούσα του.
Η ίδια παρευρέθηκε στο show του σχεδιαστή και περπάτησε μαζί του φορώντας μία σέξι και κομψή μπορντό ολόσωμη φόρμα με στρας.
![Μαρία-Ολυμπία: Το φιλί στο στόμα της εγγονής του τέως στη φίλη της [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2017-11/san1_1.jpg?itok=LuDhEbi9)
Βέβαια αυτό που προκάλεσε αίσθηση ήταν η φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram της, όπου η Μαρία Ολυμπία δίνει ένα μικρό, διακρτικό φιλί στο στόμα με το μοντέλο και φίλη της, Έλα Ρίχαρντς.
«Γεια από Σαγκάη προς το παρόν», έγραψε η εγγονή του τέως, η οποία βρίσκεται πλέον όλο και πιο συχνά στο πλευρό διάσημων σχεδιαστών σε shows τους ανά τον κόσμο.
A post shared by Olympia of Greece (@olympiagreece) on Nov 15, 2017 at 9:14pm PST
![Μαρία-Ολυμπία: Το φιλί στο στόμα της εγγονής του τέως στη φίλη της [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2017-11/el_14.jpg?itok=JRQMIRc2)
Η Μαρία Ολυμπία και η φίλη της μαζί σε εξώφυλλο