Επίσημη πρώτη εμφάνιση για το semi formal outfit της ομάδας από την Replay, ενόψει του αγώνα με την Juventus.
Η ομάδα του Ολυμπιακού FC, αναχώρησε για το Τορίνο, όπου αύριο, 27 Σεπτεμβρίου, θα αναμετρηθεί με την ομάδα της Juventus, στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής των ομίλων του UEFA Champions League.
Η REPLAY, ως επίσημος Προμηθευτής Πολιτικής Ενδυμασίας του Ολυμπιακού για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά, ντύνει τους παίκτες και τα στελέχη της ομάδας με την semi – formal ενδυμασία η οποία περιλαμβάνει blue navy σακάκι, λευκό πουκάμισο, παπούτσι, backpack και φυσικά Replay Jean παντελόνι από την πρωτοποριακή συλλογή Hyperflex - 100% ελαστικότητα με τεχνολογία που προσφέρει πλήρη ελευθερία κινήσεων και άνεση.
H REPLAY εύχεται στην ομάδα του Ολυμπιακού καλή επιτυχία!
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758782.jpg?itok=vXcwMkxZ)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758783.jpg?itok=MjOWQKwi)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758787.jpg?itok=adsx09Rb)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758788.jpg?itok=Tt1WQhpY)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758790.jpg?itok=4bpVQTL6)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 5](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758791.jpg?itok=Op3d9cXN)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 6](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758794.jpg?itok=F94SiS3Q)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 7](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758797.jpg?itok=0fLHiY3a)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 8](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758800.jpg?itok=0a5tcxP0)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 9](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758801.jpg?itok=JgzY670Z)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 10](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758802.jpg?itok=B4bg8zMw)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 11](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758803.jpg?itok=ys-pfjfN)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 12](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758804.jpg?itok=U75bbP03)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 13](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758805.jpg?itok=Jnx4Ebb6)
![Ο OLYMPIACOS FC αναχώρησε για Τορίνο με την νέα semi–formal ενδυμασία της σεζόν 2017/2018 | iefimerida.gr 14](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1758806.jpg?itok=A8oCEfqv)