Τι και αν στο Madwalk που πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο Tae Kwon Do, του Φάληρου ήταν όλη η αφρόκρεμα του ελληνικού lifestyle, τι και αν όπου έπεφτε το μάτι των θεατών έβλεπαν μοντέλα και πανέμορφες κοπέλες. Μία ήταν αυτή που έκλεψε την παράσταση και άνοιξε την... όρεξη.
Η Δούκισσα Νομικού ανέβηκε στη σκηνή ντυμένη λιχουδιά, αφού είχε καλύψει το στήθος της με δύο cupcakes. Τα φλας των φωτογράφων έκαναν τη νύχτα μέρα απαθανατίζοντας την πανέμορφη παρουσιάστρια.
![Το πιο λαχταριστό στήθος το έχει Ελληνίδα! [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/doukisa-1.jpg?itok=tZt1j0B7)
![Το πιο λαχταριστό στήθος το έχει Ελληνίδα! [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/doukissa-2.jpg?itok=syVsPnNw)
Οικοδεσπότες στην εκδήλωση ήταν η Βίκυ Καγιά, η Μαίρη Συνατσάκη και ο Κώστας Μαρτάκης.
![Το πιο λαχταριστό στήθος το έχει Ελληνίδα! [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/doukissa-3.jpg?itok=dYYh9y63)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο