Επιστροφή στο... παρελθόν για τον Αντώνη Φώτση.
Ο πρώην φόργουορντ του Παναθηναϊκού αποφάσισε να αποχαιρετήσει το επαγγελματικό μπάσκετ και να αγωνιστεί στα γήπεδα της Α’ ΕΣΚΑ με τη φανέλα του Ηλυσιακού από τη νέα σεζόν.
![Συγκίνηση: Ο Αντώνης Φώτσης έκανε προπόνηση με τον Ηλυσιακό -Εκεί που άρχισε πριν 20 χρόνια [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/4212181.jpg?itok=DTqp15l3)
Έτσι, ο πολύπειρος φόργουορντ φόρεσε ύστερα από 20 χρόνια τη φανέλα της ομάδας των Ιλισίων, όπου ξεκίνησε την καριέρα του, πραγματοποιώντας την πρώτη του προπόνηση μαζί της.
![Συγκίνηση: Ο Αντώνης Φώτσης έκανε προπόνηση με τον Ηλυσιακό -Εκεί που άρχισε πριν 20 χρόνια [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/4212174.jpg?itok=6FJvoZEq)
![Συγκίνηση: Ο Αντώνης Φώτσης έκανε προπόνηση με τον Ηλυσιακό -Εκεί που άρχισε πριν 20 χρόνια [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/4212183.jpg?itok=ky87R_uS)
![Συγκίνηση: Ο Αντώνης Φώτσης έκανε προπόνηση με τον Ηλυσιακό -Εκεί που άρχισε πριν 20 χρόνια [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/4212179.jpg?itok=J8WqWGkc)
Φωτογραφίες: EUROKINISSI
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο