Ο πόνος από τον θάνατο της Ζωής Λάσκαρη είναι πολύ μεγάλος.
Ανάμεσα σε αυτούς που θέλησαν να την αποχαιρετήσουν μέσω των social media είναι και ο γιος του Ανδρέα Μπάρκουλη που πέθανε πριν ένα χρόνο, Νίκος, αλλά και η σύζυγος του αξέχαστου ηθοποιού Μαίρη Μπάρκουλη.
Ο γιος του ηθοποιού συγκινεί λέγοντας πως αποχαιρετά τη γυναίκα που τον μεγάλωσε. Όπως αποκάλυψε η Μαίρη Μπάρκουλη, η Ζωή βοηθούσε χωρίς να το ξέρει κανείς την οικογένεια της και ο Νίκος δεν θα μπορούσε να μην την αποχαιρετίσει με αυτά τα ξεχωριστά λόγια.
«Ήρθε η ώρα λοιπόν να πω αντίο στην γυναίκα που με μεγάλωσε ...κάλο παράδεισο..σε περιμένει πάνω ο μπαμπάς... Αντίο Ζωή».
![Συγκινεί ο γιος του Ανδρέα Μπάρκουλη για την Λάσκαρη: «Αντίο στη γυναίκα που με μεγάλωσε, σε περιμένει ο μπαμπάς» | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/mparkoulisis_1.jpg?itok=GriF9vjd)
«Χριστέ μου δεν το πιστεύωωωωω...πόσο πολύ μας βοήθησες Ζωή...και ποτέ μα ποτέ δεν θέλησες να δημοσιοποιηθεί....ο Αντρέας σου σε περιμένει...σαν να το ήξερες του είπες σιγανά...,Θα έρθω σύντομα κοντά σου...Ζωίτσα σ αγαπάμε...καλό ταξίδι αξιοπρεπή Άνθρωπε»...έγραψε στο προφίλ η χήρα του Ανδρέα, Μαίρη Μπάρκουλη.
![Συγκινεί ο γιος του Ανδρέα Μπάρκουλη για την Λάσκαρη: «Αντίο στη γυναίκα που με μεγάλωσε, σε περιμένει ο μπαμπάς» | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/mairimparkouli.jpg?itok=KYRRqDy8)