Στο Μικροχώρι, ανάμεσα στο Καπανδρίτι και το Πολυδένδρι έφτασε πριν από λίγο το όχημα της Δημοτικής Αστυνομίας του Δήμου της Αθήνας με 1.000 χυμούς για τους άντρες της πυροσβεστικής.
Η Δημοτική Αστυνομία του Δήμου Αθηναίων βρέθηκε στο σημείο όπου μαίνεται η πυρκαγιά και επιχειρούν οι πυροσβέστες, ως ελάχιστη συνδρομή, στο τεράστιο έργο τους.
![Η Δημοτική Αστυνομία του Δήμου Αθηναίων πήγε χυμούς στους πυροσβέστες [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/img_9313.jpg?itok=aLvZq2gJ)
![Η Δημοτική Αστυνομία του Δήμου Αθηναίων πήγε χυμούς στους πυροσβέστες [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/img_9315_srgb.jpg?itok=W3tvu8wC)
![Η Δημοτική Αστυνομία του Δήμου Αθηναίων πήγε χυμούς στους πυροσβέστες [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/img_9312.jpg?itok=h6KdFBux)
![Η Δημοτική Αστυνομία του Δήμου Αθηναίων πήγε χυμούς στους πυροσβέστες [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/img_9316.jpg?itok=qc5AjVNM)
![Η Δημοτική Αστυνομία του Δήμου Αθηναίων πήγε χυμούς στους πυροσβέστες [εικόνες] | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/img_9318_0.jpg?itok=gHIQw1UD)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο