Εχει πλέον λεφτά για να ζήσουν και τα δισέγγονά του. Όμως ο Γιάννης Αντετοκούνμπο απέδειξε για μια ακόμη φορά ότι ο άνθρωπος που έχει γερές βάσεις, δεν αλλάζει από την οικονομική δύναμη που αποκτά στην πορεία της ζωής του.
Η Εθνική ομάδα μπάσκετ επέστρεψε από την Σερβία όπου συνέχισε την προετοιμασία της ενόψει του Eurobasket.
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο μαζί με τον αδερφό του Θανάση, επέλεξαν να θυμηθούν τα παλιά, τότε που φτωχοί πιτσιρικάδες ακόμα, έμπαιναν στο λεωφορείο της γραμμής για να πάνε σπίτι.
Ο σούπερ σταρ του ΝΒΑ και των Μιλγουόκι Μπακς μπήκε στο λεωφορείο 608, ανέβαση τη σχετική φωτογραφία στο Instastories και χρησιμοποίησε τη λεζάντα «μην ξεχνάς ποτέ από που προέρχεσαι...»
![Θυμήθηκε τα παλιά ο Αντετοκούνμπο - Μπήκε στο λεωφορείο 608 για Ζωγράφου [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/giannis_19.jpg?itok=TuwM84C7)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο