Σε εκδήλωση που έγινε στο γκολφ της Γλυφάδας η ΠΑΕ Παναθηναϊκός παρουσίασε τη νέα της φανέλα και την συνεργασία της με την Nike.
Η πρώτη θα είναι πράσινη, η δεύτερη λευκή, η τρίτη μαύρη, ενώ πορτοκαλί θα φορούν οι πορτιέρο.
Οι νέες εμφανίσεις του ΠΑΟ
![Οι νέες εμφανίσεις του Παναθηναϊκού [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/4184747.jpg?itok=x7t5jp4z)
![Οι νέες εμφανίσεις του Παναθηναϊκού [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/4184769.jpg?itok=GqERmQwl)
![Οι νέες εμφανίσεις του Παναθηναϊκού [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/4184760.jpg?itok=X3mDcxNH)
![Οι νέες εμφανίσεις του Παναθηναϊκού [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/4184751.jpg?itok=GuzbgBHu)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο