O Τόλης Βοσκόπουλος γιόρτασε την ονομαστική του εορτή με την οικογένεια του, την Άντζελα Γκερέκου, την κόρη τους Μαρία και λίγους στενούς φίλους.
Ο Τόλης Βοσκόπουλος επέλεξε για τη βόλτα του με την Άντζελα Γκερέκου και τη κόρη τους Μαρία το Πασαλιμάνι, για να καταλήξει για ένα εορταστικό δείπνο στην δροσερή και ατμοσφαιρική αυλή του Belle Amie.
![Σε ουζερί με την Αντζελα Γκερέκου και την κόρη τους γιόρτασε ο Τόλης Βοσκόπουλος [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/67_8.jpg?itok=NReB6TV7)
![Σε ουζερί με την Αντζελα Γκερέκου και την κόρη τους γιόρτασε ο Τόλης Βοσκόπουλος [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/tolis9544.jpg?itok=x08efqiv)
![Σε ουζερί με την Αντζελα Γκερέκου και την κόρη τους γιόρτασε ο Τόλης Βοσκόπουλος [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/tolis67.jpg?itok=3QaPAQMQ)
O Πειραιάς, η Νίκαια και οι γύρω περιοχές είναι αγαπημένες για τον Τόλη Βοσκόπουλου, γι' αυτό και με κάθε ευκαιρία, επιστρέφει εκεί όπου μεγάλωσε.
![Σε ουζερί με την Αντζελα Γκερέκου και την κόρη τους γιόρτασε ο Τόλης Βοσκόπουλος [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/tolis9_0.jpg?itok=mSKElE9y)
Χαρούμενος, χαμογελαστός και χαλαρός, ο Τόλης Βοσκόπουλος, ο Τόλης για τους πολυάριθμους θαυμαστές τους, δέχτηκε και μοίρασε ευχές και με την απλότητα και την ευγένεια που τον διακρίνουν, έσφιξε το χέρι όλων όσοι έσπευσαν να τον χαιρετήσουν και να βγάλουν μία φωτογραφία μαζί του.
![Σε ουζερί με την Αντζελα Γκερέκου και την κόρη τους γιόρτασε ο Τόλης Βοσκόπουλος [εικόνες] | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/tolis48.jpg?itok=udQcGvxr)
![Σε ουζερί με την Αντζελα Γκερέκου και την κόρη τους γιόρτασε ο Τόλης Βοσκόπουλος [εικόνες] | iefimerida.gr 5](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/tolis609562.jpg?itok=nb3uxFiG)
Η έξοδος της οικογένειας έγινε λίγες ημέρες πριν τη μεγάλη και μοναδική συναυλία του, στο Κατράκειο Θέατρο της Νίκαιας στις 11 Ιουλίου.