Το καλοκαίρι έχει ξεκινήσει ήδη από τον Απρίλιο για την Ελένη Μενεγάκη. Οι εξορμήσεις της στον «Παράδεισό» της, τα Αχλα της Ανδρου γίνονται σε κάθε ευκαιρία και όταν της το επιτρέπουν οι επαγγελματικές της υποχρεώσεις.
Μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram συνηθίζει να μοιράζεται με τους διαδικτυακούς της φίλους φωτογραφίες της από τις ξέγνοιαστες στιγμές των αποδράσεών της.
Η Ελένη Μενεγάκη έκανε την έκπληξη και δημοσίευσε φωτογραφία της με μπικίνι και εντυπωσιακό καπέλο. Μια φωτογραφία που δείχνει ότι η παρουσιάστρια διαθέτει υπέροχο σώμα και απολαμβάνει με όλη της την καρδιά κάθε στιγμή με τα αγαπημένα της πρόσωπα όταν δεν βρίσκονται στην Αθήνα.
Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε στο BOVARY.GR.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο