Super League: «Αλωσε» την Τρίπολη (0-1) ο Ατρόμητος - iefimerida.gr

Super League: «Αλωσε» την Τρίπολη (0-1) ο Ατρόμητος

Με γκολ του Ντάουντα στις καθυστερήσεις του α' ημιχρόνου, ο Ατρόμητος κέρδισε με 0-1 μέσα στην Τρίπολη.

Ο Αστέρας Τρίπολης ήθελε πολύ το ματς, αλλά τελικά η ομάδα του Περιστερίου με τον Σα Πίντο στον πάγκο της μετά την ισοπαλία στο Καραϊσκάκη πήρε ακόμη ένα πολύ καλό αποτέλεσμα εκτός έδρας.

Αστέρας Τρίπολης και Ατρόμητος, για τους ίδιους λόγους ο καθένας, ήθελαν τη νίκη για να ξεφύγουν οριστικά από κάθε είδους περιπέτεια στη συνέχεια του πρωταθλήματος, αλλά οι Περιστεριώτες πήραν αυτό που ήθελαν την 20η αγωνιστική της Super League.