Μπορεί να έχει δει τον άντρα της να παίζει φουτμπολ σε δεκάδες αγώνες, αλλά δεν την έχουμε δει ξανά να πανηγυρίζει τόσο ξέφρενα.
Η Ζιζέλ είναι η μεγαλύτερη οπαδός του άντρας της και το απέδειξε χτες στον τελικό του αμερικάνικου φούτμπολ, όταν η ομάδα του συζύγου της Τομ Μπρέιντι, Πάτριοτς, έκανε την μεγάλη ανατροπή και επικράτησε από τους Φάλκονς (34-28) και εκείνη πανηγύρισε σαν να μην υπάρχει αύριο.
![Η Ζιζέλ τρελάθηκε με τη νίκη του άντρα της στο Super Βowl -Ο ξέφρενος πανηγυρισμός της [εικόνες & βίντεο] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2017-02/ap_17037159062949.jpg?itok=BUjnQAB1)
Η κάμερα, λοιπόν, την έδειξε να χοροπηδάει και να φωνάζει, βγάζοντας βίντεο με το κινητό της.
Το σούπερμοντελ, μάλιστα, κατέβηκε στο τέλος του αγώνα στο γήπεδο και φίλησε τον άντρα της, ο οποίος έκλαιγε σαν μικρό παιδί εξαιτίας της τεράστιας νίκης της ομάδας του.
COMEMORA GISELE #SuperBowlnaESPNGISELE #SuperBowlnaESPN pic.twitter.com/fFuEUZvOE9
![Η Ζιζέλ τρελάθηκε με τη νίκη του άντρα της στο Super Βowl -Ο ξέφρενος πανηγυρισμός της [εικόνες & βίντεο] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2017-02/ap_17037153480649.jpg?itok=ANOI7N93)
Πάντως το μοντέλο, ανέβασε φωτογραφίες και στα social media με τον άντρα και την κόρη τους, δείχνοντας πόσο πολύ υποστηρίζει το άθλημα και τον... σύζυγό της.
Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Gisele Bündchen (@gisele) στις Ιαν 22, 2017, 8:19μμ PST
Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Gisele Bündchen (@gisele) στις Φεβ 5, 2017, 6:03πμ PST
Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Gisele Bündchen (@gisele) στις Φεβ 5, 2017, 12:00μμ PST
Φωτογραφίες: ASSOCIATED PRESS, Instagram