Πλήθος κόσμου βρέθηκε σήμερα, Κυριακή, στην εκδήλωση της ΝΟΔΕ Αχαΐας για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας.
Η εκδήλωση φιλοξενήθηκε στην αίθουσα του ξενοδοχείου «Αστήρ» στην Πάτρα. Πολλά στελέχη από την περιοχή έδωσαν το «παρών», μεταξύ των οποίων και ο ανεξάρτητος πλέον βουλευτής Αχαΐας Ιάσονας Φωτήλας.
Βασικός ομιλητής της εκδήλωσης ήταν ο αντιπρόεδρος της ΝΔ Άδωνης Γεωργιάδης, ο οποίος δεν έκρυψε τη χαρά του για τη συμμετοχή του κόσμου στην εκδήλωσή του, με αναρτήσεις του στο Τwitter.
![Εκατοντάδες άτομα στην κοπή πίτας της ΝΔ στην Πάτρα -Παρών και ο ανεξάρτητος βουλευτής Ι. Φωτήλας | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/adonispatra20.jpg?itok=uNusnS0-)
![Εκατοντάδες άτομα στην κοπή πίτας της ΝΔ στην Πάτρα -Παρών και ο ανεξάρτητος βουλευτής Ι. Φωτήλας | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/adonispatra30.jpg?itok=h3thT5tw)
![Εκατοντάδες άτομα στην κοπή πίτας της ΝΔ στην Πάτρα -Παρών και ο ανεξάρτητος βουλευτής Ι. Φωτήλας | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/adonispatra10.jpg?itok=Cbdlq5XD)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο