Μήνυμα στα κόμματα της αντιπολίτευσης ενόψει της ονομαστικής ψηφοφορίας στη Βουλή για το έκτακτο βοήθημα και τον ΦΠΑ στα νησιά που εξήγγειλε ο Πρωθυπουργός, έστειλε ο Π. Πολάκης μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Facebook.
«Ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα. Διαλέξτε κύριοι της ΝΔ-ΠΑΣΟΚ-Ποτάμι-ΕΚ. Και συ Σόιμπλε τράβα κι άλλο το σκοινί. Ο Δεκέμβριος του 2016 δεν είναι Ιούλης του 2015», έγραψε ο κ. Πολάκης.
![Πολάκης προς αντιπολίτευση για την ονομαστική ψηφοφορία: Ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/pp_7.jpg?itok=aanSi3AU)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο