Στο σημερινό παιχνίδι της Καλλιθέας ανάμεσα στην τοπική ομάδα και τον Παναιτωλικό για το Κύπελλο Ελλάδος, δύο πρόσωπα με... ιδιαίτερο επώνυμο βρέθηκαν στον αγωνιστικό χώρο.
Η ομάδα της Καλλιθέας ξεκίνησε το παιχνίδι με Τσίπρα και Λεβέντη στην ενδεκάδα της!
Ο Ανδρέας Τσίπρας είναι ο σέντερ φορ της ομάδας της Καλλιθέας, ενώ ο Πέτρος Λεβέντης είναι αμυντικός. Ωστόσο, δεν έχουν καμία συγγενική σχέση με το Πρωθυπουργό και τον Πρόεδρο της Ενωσης Κεντρώων.
Ο Τσίπρας
![Τσίπρας και Λεβέντης στην... ίδια 11αδα σε αγώνα Κυπέλλου [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/tsiprasats.jpg?itok=Q25m0-BU)
Ο Λεβέντης
![Τσίπρας και Λεβέντης στην... ίδια 11αδα σε αγώνα Κυπέλλου [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/hqdefault_33.jpg?itok=ZIDgXIYc)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο