«Aκόμα κι αν γινόμουν ξανά 25 ετών, αυτά που έχω κατακτήσει δεν τα χαλαλίζω ούτε καν για τα νιάτα. Τα κατάφερα καλά», δηλώνει, μεταξύ άλλων, σε εφ’ όλης της ύλης συνέντευξή της η Ελένη Μενεγάκη μετά από καιρό.
Η Ελένη Μενεγάκη παραχώρησε συνέντευξη στον Θανάση Αναγνωστόπουλο και το περιοδικό Down Town και μίλησε για την καριέρα της και την πορεία της στη ζωή, ενώ έκανε μία από τις πιο εντυπωσιακές της φωτογραφίσεις, με το πιο festive χρώμα, το κόκκινο, να είναι το κυρίαρχο.
Διαβάστε τη σνέχεια του άρθρου και δείτε φωτογραφίες στο BOVARY.GR πατώντας ΕΔΩ.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο