Την πρώτη τους δημόσια, επίσημη, κοινή εμφάνιση μετά το γάμο τους έκαναν προχθές ο Γιάννης Μαρακάκης και η Νίκη Θωμοπούλου.
Το ζευγάρι παντρεύτηκε στις αρχές του Σεπτέμβρη και οι δυο τους βρέθηκαν μαζί στο fashion show των MI-RO.
![Η πρώτη δημόσια κοινή εμφάνιση του Γιάννη Μαρακάκη με τη σύζυγό του, μετά τον γάμο τους [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/marakakis-thomopoulou-1.jpg?itok=MMTVrKPv)
![Η πρώτη δημόσια κοινή εμφάνιση του Γιάννη Μαρακάκη με τη σύζυγό του, μετά τον γάμο τους [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/marakakis-thomopoulou-2.jpg?itok=YpfJlCto)
![Η πρώτη δημόσια κοινή εμφάνιση του Γιάννη Μαρακάκη με τη σύζυγό του, μετά τον γάμο τους [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/marakakis-thomopoulou-3.jpg?itok=vurZ8JaP)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο