Αν για κάτι δεν μπορείς να τον κατηγορήσεις είναι πως δεν δίνει σε κάθε ματς το 100% των δυνατοτήτων του. Το πάθος του και η ψυχή του έφεραν το βαθμό της ισοπαλίας για την Εθνική μας ομάδα απέναντι στην Βοσνία και ο Γιώργος Τζαβέλλας θέλησε μέσω του Instagram να αποθεώσει τους συμπαίκτες του.
Η φωτογραφία με τους Έλληνες διεθνείς να πανηγυρίζουν δευτερόλεπτα μετά το εκπληκτικό γκολ του Τζαβέλλα αποτέλεσε την επιλογή του άσου του ΠΑΟΚ, ο οποίος συνόδεψε την εικόνα με την ατάκα «Αρσενικά...Ελληνικά!»
![Το μήνυμα του «ήρωα» Γιώργου Τζαβέλλα για το παιχνίδι με τη Βοσνία [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/tzavvv.jpg?itok=3rnVe-2U)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο