Εντυπωσιακή -όπως πάντα- ενδυματολογική εμφάνιση έκανε στο Συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ η υφυπουργός Βιομηχανίας, Θεοδώρα Τζάκρη.
Λάτρης του ακριβού ντυσίματος, η κα Τζάκρη πήγε στο γήπεδο του Τάε Κβον Ντο, προκειμένου να ψηφίσει για νέο πρόεδρο του κόμματος και την Κεντρική Επιτροπή, με caual look: Μαύρο παντελόνι και σακάκι, με ταμπά μποτάκια. Στο χέρι της φορούσε μια πολυτελή και ακριβή -επίσης μαύρη- τσάντα μάρκας Prada.
![Η Τζάκρη ψήφισε στο Συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ κρατώντας μια ακριβή Prada [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/prada2_3.jpg?itok=gn9HYwWE)
![Η Τζάκρη ψήφισε στο Συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ κρατώντας μια ακριβή Prada [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/prada1_4.jpg?itok=0mG-W1Eo)
![Η Τζάκρη ψήφισε στο Συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ κρατώντας μια ακριβή Prada [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/prada_1.jpg?itok=OjjN9vBO)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο