Στο Ναύπλιο βρέθηκε την περασμένη εβδομάδα μαζί με τη σύζυγό του ο «βασιλιάς» το τένις Ρότζερ Φέντερερ.
Ο διάσημος τενίστας απολάμβανε το γεύμα του σε εστιατόριο της περιοχής όταν ένας θαυμαστής του και λάτρης του τένις του ζήτησε να βγουν μία φωτογραφία.
Ο Φέντερερ που ήταν ευδιάθετος δεν του χάλασε το χατήρι ενώ έβαλε και την υπογραφή του και σε μπαλάκια του τένις τα οποία πλέον έχουν αποκτήσει ιδιαίτερη αξία.
![Ο Ρότζερ Φέντερερ στο Ναύπλιο -Εβγαλε φωτογραφία με θαυμαστή του [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/fre_0.jpg?itok=pj2cDm2g)
![Ο Ρότζερ Φέντερερ στο Ναύπλιο -Εβγαλε φωτογραφία με θαυμαστή του [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/fre1.jpg?itok=0hBYUCZ8)
Πληροφορίες και εικόνες: argolikeseidhseis.gr
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο