Περήφανους έκανε τους Έλληνες η Ολυμπιονίκης Άννα Κορακάκη, η οποία κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στον τελικό των 10μ. αεροβόλο πιστόλι στο Ολυμπιακό τουρνουά σκοποβολής του Ρίο.
Η Ολυμπιονίκης, η οποία έφερε το πρώτο μετάλλιο στην Ελλάδα από τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Ρίο, είναι μόλις 20 χρονών και προπονητής της είναι ο πατέρας της Τάσος Κορακάκης, ο οποίος υπηρετεί στα Σώματα Ασφαλείας.
Η Αννα Κορακάκη έχει επιστρέψει στη βάση της και έχει ξεκινήσει πάλι τις προπονήσεις.
Το πρωί της Τρίτης, η Αννα ανέβασε στο instagram το πρωινό της, το οποίο αποτελείται από δύο αυγά, καρότα τριμμένα, κάποιο ρόφημα και ψωμί ζέας.
![Δείτε το απίστευτο πρωινό που τρώει η Αννα Κορακάκη [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/korakaki1_0.jpg?itok=53IOS6Z9)
«Επιστροφή στη βάση... καλημέρα» έγραψε στη λεζάντα.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο