Την Κυριακή η ΑΕΚ κάνει... πρεμιέρα στην Super League και αύριο η ΠΑΕ ΑΕΚ θα κάνει την επίσημη παρουσίαση των τριών εμφανίσεων της από τη Nike για τη νέα αγωνιστική περίοδο.
Της πρώτης που θα είναι η νέα μαύρη φανέλα με χρυσά γράμματα, η δεύτερη που είναι η περσινή ριγέ που είχε... επιτυχία στον κόσμο και η τρίτη εμφάνιση που θα είναι φούξια.
Αύριο το μεσημέρι θα γίνει ολοκληρωμένη η παρουσία των νέων εμφανίσεων της Nike από την ΠΑΕ ΑΕΚ, μέσω του site της και των social media, ενώ μετά την παρουσίαση θα «ανέβουν» και στο E-shop για παραγγελίες από τους φίλους της Ενωσης.
Μάλιστα, με την μαύρη φανέλα έχει ήδη φωτογραφηθεί ο Ούγκο Αλμέιδα και ήδη έχει διαρρεύσει προς τα έξω η φωτογραφία...
Με τις νέες φανέλες έχουν ήδη φωτογραφηθεί Ανέστης, Μπάρκας, Μάνταλος, Αραβίδης, Μπακασέτας, Αλμέιδα, Τσιγκρίνσκι και Βάργκας.
![Πρώτη γεύση από τη νέα μαύρη εμφάνιση της ΑΕΚ [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/14233565_952100031584325_2084228629_o.jpg?itok=Gp_ABEfy)