Ο υπουργός Εθνικής Άμυνας Πάνος Καμμένος, πραγματοποίησε έκτακτη επίσκεψη σε φυλάκια της 8ης Μηχανοποιημένης Ταξιαρχίας στο νομό Ιωαννίνων.
Όπως αναφέρεται στην σχετική ανακοίνωση του Υπουργείου, ο κ. Καμμένος επισκέφθηκε το στρατόπεδο «Κατσιμήτρου» και τα φυλάκια «Κάτω Αετού» και «Λημερίου».
Τον υπουργό Εθνικής Άμυνας συνόδευε ο αρχηγός ΓΕΣ, αντιστράτηγος Βασίλειος Τελλίδης
![Σε στρατιωτικές μονάδες και φυλάκια στα Ιωάννινα ο Πάνος Καμμένος [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-08/2574871.jpg?itok=JXE4k_x_)
![Σε στρατιωτικές μονάδες και φυλάκια στα Ιωάννινα ο Πάνος Καμμένος [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-08/2574879.jpg?itok=AYb_o1xk)
![Σε στρατιωτικές μονάδες και φυλάκια στα Ιωάννινα ο Πάνος Καμμένος [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-08/2574873.jpg?itok=LLzk9P5v)
Εμφανώς αδυνατισμένος ο Πάνος Καμμένος, ευδιάθετος, συνομίλησε με τους φαντάρους, φωτογραφήθηκε, ενώ αυτή ήταν μία από τις λίγες φορές που σε επίσκεψή του σε μονάδα, δεν φόρεσε κάποιο διακριτικό του στρατού.
![Σε στρατιωτικές μονάδες και φυλάκια στα Ιωάννινα ο Πάνος Καμμένος [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-08/2574874.jpg?itok=6SkkSQJ1)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο