Σε έναν άλλο ρόλο, αυτόν του ψάλτη, βρέθηκε για λίγο ο Πάνος Καμμένος σήμερα.
Ο Υπουργός Εθνικής Άμυνας βρέθηκε στον Ιερό ναό της Ευαγγελιστρίας στην Τήνο, στο πλαίσιο των εορτασμών της Κοιμήσεως της Θεοτόκου και διάβασε το «Πάτερ ημών» και το «Πιστεύω».
Δείτε το βίντεο:
Νωρίτερα, με ανάρτησή του στο twitter και φόντο ελληνικές φρεγάτες ευχήθηκε χρόνια πολλά.
![Ο Πάνος Καμμένος σε ρόλο ψάλτη στην Τήνο [εικόνα & βίντεο] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/kam_10.jpg?itok=-i6thBJ_)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο