Απο τη Μύκονο δεν θα μπορούσε να απουσιάζει ο ιταλός μετρ της ραπτικής Valentino, που επισκέπτεται κάθε χρόνο το νησί.
Ο Valentino απολαμβάνει τον ήλιο και τη θάλασσα σε πολυτελές γιοτ, παρέα με την στυλάτη fashion blogger Ολίβια Παλέρμο και τον σύζυγό της.
Χθες βράδυ, στην παρέα ήταν και ο Χρύσανθος Πανάς, που έκανε τη σχετική δημοσίευση μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram με την ακόλουθη λεζάντα:
About last night ..... Wonderful dinner with wonderful friends !#summeravdventures #GreekSummer #myconos #TMBlue@realmrvalentino @privategg @oliviapalermo @johanneshuebl
![Στη Μύκονο ο Valentino και η fashion blogger Ολίβια Παλέρμο [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/panas1.jpg?itok=nIuJ2hAF)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο