Από τους πρώτους πολιτικούς αρχηγούς που εξέφρασαν τα συγχαρητήριά τους στην Άννα Κορακάκη για την κατάκτηση του χάλκινου μεταλλίου στην σκοποβολή ήταν ο πρόεδρος της ΝΔ Κυριάκος Μητσοτάκης.
«Η Άννα Κορακάκη μας πρόσφερε το πρώτο μετάλλιο στο #Rio2016. Συγχαρητήρια στην Άννα & καλή επιτυχία στα άλλα παιδιά», έγραψε στο Twitter ο αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης.
![Το tweet του Κυριάκου Μητσοτάκη για το χάλκινο μετάλλιο της Κορακάκη [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/st1_10.jpg?itok=eNb13C5n)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο