Viral έγινε μια φωτογραφία που ανήρτησε στα social media ο δημοσιογράφος Κωνσταντίνος Ζούλας.
Αν ο δημοσιογράφος δεν διευκρίνιζε ότι η εικόνα ήταν τραβηγμένη χθες, Κυριακή, όλοι θα πίστευαν ότι επρόκειτο για φωτογραφία από το παρελθόν – έστω το σχετικά κοντινό.
Στην εικόνα είναι ένα ζευγάρι που κάθεται κάτω από μια ομπρέλα στην παραλία των Λεγραινών, κοντά στο Σούνιο, που γράφει: «ΠΑΣΟΚ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ - Β' ΑΘΗΝΑΣ».
![«Μόνο ΠΑΣΟΚ» και στην παραλία - Η απίστευτη φωτογραφία που έγινε viral [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-06/pasok_paralia.jpg?itok=K5qwxGqO)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο