Οτι αγαπούν την Ελλάδα είναι γνωστό. Ο Τομ Χανκς και η ,«δική μας» Νία Βαρντάλος, το απέδειξαν για άλλη μια φορά.
Οι ηθοποιοί-σταρ του Χόλυγουντ επέλεξαν να ανεβάσουν στα social media μια φωτογραφία τους από την Ανάσταση. Ο Τομ Χανκς μαζί με την σύζυγο του Χανκς, Ρίτα Γουίλσον και η Νία Βαρντάλος ευχήθηκαν μάλιστα στα ελληνικά «Χριστός Ανέστη».
![Τομ Χανκς-Νία Βαρντάλος: Ευχήθηκαν «Χριστός Ανέστη» στα ελληνικά [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/vardalos_0.jpg?itok=-BbBLys3)
Αλλά και η σύζυγος του Χανκς, Ρίτα Γουίλσον ανέβασε μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Twitter και ευχήθηκε «Καλή Ανάσταση» στους διαδικτυακούς της φίλους.
![Τομ Χανκς-Νία Βαρντάλος: Ευχήθηκαν «Χριστός Ανέστη» στα ελληνικά [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/d508f606b80934e87cbb64c0120ea741.jpg?itok=YJDR8WDy)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο