Παρά την παραίτησή του, ο Ανδρέας Παπαμιμίκος φαίνεται πως διατηρεί τους διαύλους επικοινωνίας με τους «καραμανλικούς».
Ο κ. Παπαμιμίκος, που παραιτήθηκε από τη θέση του γραμματέα της ΝΔ, εθεάθη σε έξοδο για φαγητό με τον πρώην υπουργό, Ευριπίδη Στυλιανίδη, στην πλατεία Δροσιάς.
![Η έξοδος για φαγητό του Παπαμιμίκου με τον Στυλιανίδη [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/papamimikos.20.4.jpg?itok=K-Slrtdz)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο