Τον ήλιο και την θάλασσα στο πλέον αγαπημένο της νησί, την Ανδρο, απολαμβάνει η Ελένη Μενεγάκη, η οποία άφησε την Αθήνα και τις υποχρεώσεις της για να χαλαρώσει.
Ως... παπαράτσι του εαυτού της, η παρουσιάστρια φέρνει το καλοκαίρι στα social media, με δύο selfies της, σε Twitter και Instagram.
«Μέρα για θάλασσα, ο ήλιος λάμπει», έγραψε στο Instagram, ενώ στο Twitter αναρωτήθηκε «Μήπως είναι μέρα για βουτιές;».
![Οι selfies της Ελένης Μενεγάκη από την Ανδρο [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-04/eleni-menegaki_2.jpg?itok=se2pX9ZH)
![Οι selfies της Ελένης Μενεγάκη από την Ανδρο [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-04/eleni-menegaki-708_0.jpg?itok=ayeHpZzh)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο