Την προσεχή Δευτέρα στο κλειστό της Νέας Σμύρνης θα διεξαχθεί ένας αγώνας μπάσκετ δίχως... σκοπιμότητες και όλους και όλες να είναι νικητές και νικήτριες.
Αύριο στις 12:00 στον Δημοτικό Πολυχώρο Πολιτισμού Νέας Σμύρνης «Γαλαξίας», θα πραγματοποιηθεί η συνέντευξη τύπου για τον αγώνα αλληλεγγύης που θα διεξαχθεί την Δευτέρα 21 Μαρτίου (18:00) στο Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Σμύρνης (Αρτάκης), ανάμεσα στις αθλήτριες του μπάσκετ και τους αθλητικούς συντάκτες για την ενίσχυση του μοναδικού Ελληνικού περιοδικού δρόμου «Σχεδία».
![Aγώνας μπάσκετ αλληλεγγύης για την ενίσχυση του περιοδικού «Σχεδία» | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/12828416_1023557784383657_6142756330936077336_o.jpg?itok=z2nN4awx)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο