Μια διαφορετική εικόνα της Αντζελας Δημητρίου αντίκρισαν οι φίλοι της στο Instagram, με την τραγουδίστρια να δείχνει τρομερά αλλαγμένη.
Η «λαίδη» του ελληνικού τραγουδιού, που εμφανίζεται σε γνωστό μαγαζί της λεωφόρου Συγγρού, πόσταρε στο κοινωνικό δίκτυο φωτογραφία, η οποία είναι φουλ πειραγμένη και περασμένη με φίλτρα, με αποτέλεσμα να δείχνει εντελώς διαφορετική απ' ότι την έχουμε συνηθίσει.
«Καθόλου Photoshop η φωτογραφία...» και «Είσαι θεά και χωρίς αυτά!», ήταν κάποια από τα σχόλια.
![Η Αντζελα Δημητρίου έκανε τόσο ρετούς στις φωτογραφίες της που μοιάζει με... άλλη [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/antzela-dimitriou_0.jpg?itok=RpJbyWbF)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο